Fudbaleri Srbije igrali nerešeno sa Portugalijom

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Portugalije na stadionu “Rajko Mitić” sa 0:2.

Reprezentacija Portugalije odigrala je, kako je izgledalo, sa pola snage prvo poluvreme i postigla dva gola, a dok sa druge strane reprezentativci Srbije pružili su igru kakvu poznajemo. Oba gola dao je Žota u 11. i 36.minutu.

Međutim, sve se menja u drugom poluvremenu i to na samom početku u 46.minutu kada Mitrović postiže prvi pogodak za Srbiju. U 61.minutu gol za Srbiju, ali i za izjednačenje, postiže Kostić.

U 93.minutu Stefan Mitrović je šutnuo loptu sa gol linije, bar se tako činilo, ali nakon ponovljenog snimka videlo se da je lopta prešla liniju pa su Portugalci izašli sa utakmice oštećeni za gol. Ronaldo je iz protesta izašao sa terena.