U trci za loptom

US open 2021: Medvedev savladao Đokovića u finalu

Danil Medvedev uspeo je da u finalu US opena savlada Novaka Đokovića, sa 3:0 u setovima, koji je imao šansu

0 comments

Reprezentacija Srbije u basketu 3×3 osvojila je Evropsko prvenstvo

Reprezentacija Srbije u basketu 3×3 osvojila je Evropsko prvenstvo nakon što je u finalu savladala Litvanije sa 20:14. Evropsko rvenstvo

0 comments

US open 2021: Novak Đoković u finalu

Teniser Novak Đoković je savladao nemačkog tenisera Aleksandera Zvereva sa 3-2 (4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2) u setovima i plasirao

0 comments

US open 2021: Novak Đoković u polufinalu

Teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale US opena nakon što je sa 3:1 pobedio Italijana Matea Beretinija. Meč koji

0 comments

Odbojkašice Srbije osvojile srebrnu medalju

Odbojkašice Srbije izgubile su u finalu Evropskog prvenstva od Italije sa 3:1 (26:28, 25:22, 25:19, 25:11) u Beogradskoj areni. Pred 20.565

0 comments

Odbojkašice Srbije u finalu Evropskog prvenstva

Odbojkašice Srbije savladale su u polufinalu ekipu Turske sa 3:1(32:34, 28:26, 25:23, 25:13) i plasirale se u finale Evropskog prvenstva.